модний одяг

Анекдоти про стильний та модний одяг.

Реклама: “Стильний одяг! Модне взуття! Сучасна зачіска! І все це – задарма. Міськвійськомат.”

Проблеми у чоловіка починаються не тоді, коли жінка починає роздягатися за його гроші, а тоді – коли починає одягатися на них.
– Що таке максимум інформації при мінімумі витрат? – Міні-спідниця.

Три подружки хваляться подарунками, які піднесли їм чоловіки. Одна показує кільце з діамантом, інша – шикарне кольє. Ну а третя вирішила похвалитися норковою шубою. Подруги подивилися на шубу і запитують: – А що це на твоїй шубі дірки? – Дури ви, це не дірки, а норки!
– Жінка, де ви купили такі тонкі криві панчохи?

Сума довжини ніг і довжини спідниці приблизно однакова для всіх жінок.

– Дівчина, який у вас гарний светр! – Так, це справжня верблюжа шерсть! – Я відразу впізнав по двох горбиком …

Джентльмен з дамою заходять в один із самих дорогих хутряних магазинів.
– Покажіть дамі вашу найдорожчу норкову шубу, – говорить джентльмен продавцю. Той приносить на всю довжину прекрасну шубу з підстриженою норкою. Дама її одягає. Все відмінно. – Ця шуба коштує 85 тисяч доларів, – каже продавець. – Жодних проблем! Я випишу зараз чек. – Дуже добре. Сьогодні субота. Ви можете забрати шубу в понеділок, після того, як чек буде підтверджений в банку. Джентльмен з дамою пішли. У понеділок він знову з’являється в магазині. Побачивши його, продавець спалахнув: – Як вам не соромно з’являтися тут?! На вашому рахунку нічого немає! – Я лише зайшов подякувати вам за один з кращих уїкенд у моєму житті!

Їде в автобусі мужик і тримається однією рукою за поручень, а іншу руку тримає відкритою долонею вгору. Його запитують: – Що за дивна поза? – Так ось їду дружині бюсгальтер купувати.

На балу: – О, міс, яке у вас сьогодні гарна сукня, витончені туфлі і просто чудова накидка! – Ви ще мої труси не бачили!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *