штани

Чому сукням воліють штани?

Ви зважилися купити плаття в інтернет магазині, уявіть картину жінка в легкому, елегантному платті переходить дорогу, вона взута в туфлі на високих підборах, її хода легка і невимушена. Красиво, правда? Тільки от незручно.

Для того, щоб ходити ось так в сукні, потрібна впевненість у собі. В епоху рівноправності, якщо на тобі сукня ти – слабше, і світу неважливо, що ти кращий юрист в місті, велика бізнес-леді або солдат – найманець. Ти жінка, а значить від природи слабкіше.

Так уже повелося, що чоловіки не сприймають жінок, як сильних суперників, тому, щоб жінку помітили, їй потрібно стати такою ж як чоловік: сильною, вольовою, безпринципною, часом жорстокої. Малодушність неприйнятно в світі, де править патріархат. Тому-то жінки і почали ставати схожими на чоловіків, у всьому, включаючи одяг, придбати же стильний джинсовий одяг оптом можна завжди на сайті МардГлеб.

Адже якщо на тобі брючний костюм, сорочка і краватка, то чоловік бачить в тобі рівного собі, що з тобою можна і потрібно рахуватися.

Ось тому жінка все частіше вибирає штани, а не вирішується купити плаття в цій боротьбі за виживання. З того моменту, як жінка вперше з’явилася в брюках на публіці в кінці ХІХ століття. Слабка стать заявила про незалежність і силу.

Правда зараз жінки перестали привселюдно кричати про це, а ось звичка носити брюки залишилася, але все ж варто купити плаття і бути краще та впевненіше. Зараз штани попросту необхідна річ, в них зручніше, звичніше. Відразу це був крик душі, потім необхідність (елементарний брак тканини для виробництва панчіх), зараз швидше звичка.