діти вулиця

Діти вулиці.

Діти вулиці – велика проблема нашого суспільства. Досить навчити цих дітей працювати або вилікувати їх від алкоголізму чи можливо наркоманії, щоб вони почали змінюватися на краще і в кінці кінців стали гідними поваги членами суспільства.

На жаль, зазвичай буває так, що такі діти, окрім фінансової допомоги, потребують реабілітаційному періоді, уваги фахівців, які допоможуть цим дітям звикнути до інших нових умов життя.
Виховати дитину в «домашніх» умовах не завжди легко. І це при тому, що більшість батьків намагаються бути добрим прикладом для дитини, мотивуючи його добре поводитися і добре вчитися. Тільки уявіть, що дитина через побиття або алкоголізму батьків змушена багато часу, якщо не весь, проводити на холодній вулиці серед таких же однолітків. Поганий впливають друзів, пропонуючий щось десь вкрасти, випити можливо пива або горілки, нюхнути клею, та ще й батьківський приклад не дає всеж розуміння, що є «нормальною» поведінкою.

Дитина часто в такі ситуації пропускає або взагалі не ходить до школи, і не має умов для навчання вдома, а іноді уже і не здатна, це робити так як велике відставання від навчальної програми, розумової відсталості, хвороби або насмішок однокласників. Такі діти виростають в спотвореному середовищі і не розуміючи, що добре, а що погано.

Таких підлітків важко повернути до «нормального» життя, давши їм просто гроші. Їх треба «лікувати» від поганого впливу вулиці і потім допомагати по життю й надалі. Але навіть за наявності таких хороших умов, нічого не можна зробити, якщо дитина сама не захоче змінити своє старе «нормальне» життя на нове – таке важке і таке для неї незручне життя. Для того, щоб такі діти відчували себе в суспільстві повноцінними членами, їм не допоможеі притулок, ні інша державна або громадська дитяча організація. Але всеж справа допомагати усім дітям, які опинилися в тягу обставин на вулиці – дуже благородна, хоча і дуже важка справа.