модна баска

Модна баска зима.

Ну хто б з нас не хотів вигідно підкреслити свою фігури, показати її достоїнства і приховати недоліки, щоб здаватися привабливішими? У цьому може допомогти жіночий одяг і особливі знання, які роблять фігуру пропорційною і привабливою, тим самим залучаючи більше заздрісних та бажаних поглядів. Так ось баска, як ніщо краще може допомогти Вам у цьому питанні. Але для того, щоб вона виглядала доречно і підкреслювала саме гідності, а не недоліки, потрібно знати кілька простих правил, яких слід дотримуватися при виборі речі з таким акцентом.
У сезоні зима дизайнери зі світовими іменами пропонують нам не мало цікавих образів, з використанням баски. Такий аксесуар можуть мати спідниці, сукні, жакети, топи і штани. А також в цьому сезоні кутюр’є використовували баску і для декору пальто.

Мода на баску перейшла до нас з минулого сезону, де вона була на піку популярності. Я впевнена, що вона протримається ще й не один сезон, так що хто не встиг прикупити собі штучку з цим аксесуаром раджу подивитися на подібні сукні, у вас ще є час, але не варто його втрачати.

Коротка баска.
Баска такого типу відмінно підходить жінкам фігури «пісочний годинник». Коротка баска вигідно виділить талію і зробить фігуру ідеальною. А допомогою ременя можна зробити особливий акцент на лінії талії, що ще зробить силует ще стрункішим. У сезоні зима короткі баски доречні на блузах, платтях, жакетах і топах. Поєднуватися вони прекрасно будуть зі спідницями або брюками із завищеною талією.

Довгі і об’ємні баски
Такий варіант підійде бажаючим зробити акцент на стегнах. Це зробить Ваші форми більш пишними і спокусливими. Але потрібно бути обережними, особливо ретельно підходити до вибору баски такого типу варто власницям невеликих грудей і вузьких плечей.
А ще за допомогою довгої баски можна приховати пару зайвих сантиметрів на талії, а також выдмыний декор якщо це одяг для вагітних, особливо якщо вона починається на трохи вище реальної лінії талії.

Хутряні та шкіряні баски
Так як шкіряні штани, спідниці та сукні вже який сезон не виходять з тренда, то і прикрашають їх теж шкіряні аксесуари. Так на світових подіумах в колекціях відомих дизайнерів можна було нерідко зустріти той чи інший образ, прикрашений шкіряною або хутряною баскою. Хутряні вироби в цьому сезоні особливо актуальні, в свою чергу вони додають образу розкіш і особливий шик.

Штани з басками.
Такий аксесуар, як баска прикрашає не тільки спідниці та сукні, а й штани. Як це не дивно, але вона може чудово поєднуватися з діловим костюмом або офісним строгим стилем. А також можна знайти і романтичні або ж прогулянкові моделі з басками. Поєднувати їх можна з різними топами і жакетами. Головне пам’ятайте, що в образі, де вже присутння баска, не повинно бути багато аксесуарів, так як баска вже робить чималий акцент.