Новий пилосос LG Kompressor Elite c функцією прибирання парою.

26 квітня 2011 – Компанія LG Electronics представляє на українському ринку інноваційну модель пилососа LG Kompressor Elite c функцією прибирання парою. Універсальна парова насадка підходить для всіх типів поверхні, забезпечуючи максимально ефективне та гігієнічне прибирання.

Новий пар LG Kompressor Elite з функцією прибирання парою допомагає зробити прибирання удвічі швидше: висока температура пари повністю видаляє алергени без використання хімічних речовин, а мікроскопічні частинки пари дозволяють швидко та  результативно усунути забруднення. Зручна у використанні система прибирання парою підходить як для очищення килимових покриттів, так і для всіх типів поверхні: дерев’яної, керамічної, плитки і мармуру, забезпечуючи гігієнічне прибирання та полірування. Спеціально розроблена конструкція насадки з соплом, що рівномірно розпорошує пару, і знімна накладка з мікрофібри гарантують ефективний та дбайливий догляд за паркетом, ламінатом, кахлем та іншим покриттям.

Парова насадка дуже зручна в  експлуатації: її проста конструкція  дозволяє швидко підготувати пилосос  до функції парового прибирання квартири, а після його закінчення – так само легко і швидко підготувати насадку для зберігання. Для прибирання парою достатньо лише 250 см³ води і 150 секунд для початку генерування пари. Рівень тиску пари безпечний для будь-якого типу поверхні та водночас ідеальний для гігієнічного та гіпоалергенного прибирання. Все це у поєднанні з оптимальною потужністю всмоктування (340Вт) забезпечує максимально результативне сухе прибирання з постійною подачею пари упродовж 25 хвилин. Для безпечного та зручного використання парова насадка оснащена надійною поворотною кришкою на контейнері, а також системою захисту від протікання, що запобігають виливанню і протіканню гарячої води у разі нахилу парової насадки під час прибирання.

Пилосос з функцією прибирання парою LG Kompressor Elite має спеціальну клавішу на рукоятці, яка реагує на контакт з рукою. Під час прибирання рука постійно знаходиться на клавіші. Якщо контакт з рукою відсутній більше ніж 30 секунд, подача пари автоматично припиняється.

Так само, як і пилососи LG з функцією компресії пилу, Kompressor Elite оснащений  потужною системою фільтрації Turbo Cyclone, яка ефективно розділяє повітря і пил. Після цього пил потрапляє до контейнера, де інноваційна система компресії спресовує його у брикети. Таким чином, місткість мішка збільшується у 4 рази. Не менш приємно, що контейнер зі спресованим у брикети пилом легко очищається, не утворюючи «курних хмар». При тому контейнер пилососа серії Kompressor Elite зроблено з полікарбонату, розрахованого на амортизацію ударів, що є запорукою його міцності і довговічності.

На виході повітря пилососа LG Kompressor Elite встановлено вугільний фільтр HEPA 13 з системою Nano Silver, який ретельно фільтрує повітря, утримуючи до 99,95% часток пилу. Така система фільтрації максимально запобігає потраплянню у приміщення алергенів, вірусів та інших шкідливих речовин.
Для зменшення рівня шуму при роботі пилососа в LG Kompressor Elite використовується подвійна система шумопоглинання. Конструкція подвійної камери для мотора пилососа разом з особливою конструкцією його опори допомагає знизити вібрацію. Як результат – зниження рівня шуму до 72 дБ.

Гідростатичні підшипники, на які встановлено  колеса LG Kompressor Elite, не потребують масляного мастила. Але основне це те, що вони забезпечують плавне і легке переміщення пилососа по будь-яким типам поверхні.
В українських роздрібних мережах LG Kompressor Elite з паровою насадкою буде доступний уже на початку травня, його орієнтовна вартість становитиме від 2999грн.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *