побутова хімія

Побутова хімія для дітей або поради захисту дитини від мікробів.

Як будь-який батько чи мати ви хочете для вашої дитини безпечного і здорового середовища проживання. У той час як немовлята розвиваються, зміцнюється їх імунна система, деякий вплив мікробів може допомогти зміцнити природний захист і є важливою частиною раннього розвитку. Тим не менше, батьки новонароджених і дітей старшого віку повинні знати, що деякі бактерії і віруси дуже небезпечні і їх слід уникати, тут допоможуть безпечні засоби побутової хімії для дитини. Віруси грипу і бактерії, такі як сальмонела і кишкова палички небезпечні для людей різного віку, тому батьки повинні вживати заходів обережності, щоб вберегти своїх дітей від цих мікробів.
Важливі поради для захисту вашої дитини від мікробів, бактерій і вірусів:
1. Мийте руки належним чином з милом, особливо після кашлю, чхання або відвідування вбиральні. Це важливий перший крок на шляху захисту вашої дитини від мікробів.
2. Немовлята кидають свої іграшки весь час куди попало. Перш ніж дати їх назад дитині, мийте іграшки та інші предмети, які потім безпосередньо потрапляють до рота дитини. Доглядайте для очищення цих продуктів побутовою хімією, яка містить тільки природні й нетоксичні інгредієнти в складі.
3. Слідкуйте, куди і в які місця ваша дитина повзає. Звичайно, ваша дитина буде повзати скрізь і навколо і досліджувати все нове в його околицях, так що було б ідеально, щоб зберігати кухню і ванну кімнату в чистоті, почистіть все антимікробним або дезинфікуючим засобом.
4. Використовуйте якісні пральні порошки для дитячого одягу! І не обов’язково, щоб на етикетці була намальована дитина і назва була типу “Дитячий пральний порошок”. Найголовніше, щоб не розвинути у дитини алергію, звертати увагу на склад прального порошку. Порошок повинен бути безфосфатний (тобто вміст фосфатів повиннен бути не більше 5%) і бажано європейського виробництва. Щоб порошок краще виполіскувався з одягу, то краще купувати рідкі порошки (гелі для прання).
5. Коли берете дитину на вулицю, уникайте контакту з людьми, які страждають від кашлю або іншого недугу.
6. Слід правильно стерилізувати дитячі пляшечки, перш ніж використовувати їх для годування дитини. Можна використовувати безпечні миючі засоби для посуду вашої дитини. Ці чистячі засоби виготовляються на рослинних інгредієнтах і є безпечними для миття посуду і дитячих іграшок.