постільна білизна

Постільна білизна та догляд за нею!

Найдешевша і практична з тканин для постільної білизни – це ситець, він не вимагає особливого догляду, але швидко втрачає свій колір і стоншується, не любить частих прань.
Махровий бавовняний трикотаж, це білизна ніжна м’яка, що не прасується і розтягується, взимку відмінно зігріває, не погано стирається, але мінус в тому, що довго сохне, для цієї білизни рекомендована сушильна машина.
Для цінителів міцної зносостійкої білизни можна запропонувати бязь, адже тільки вона може використовуватися роками і не міняти при цьому малюнок, але при цьому є один не приємний момент вона трохи жорсткіше ситцевих.

Легкий прозорий батист, який струмує по білизні досить міцний не дивлячись на свою легкість. Але після 20 прань нитки батисту збираються в пральні машині, від чого тканина починає просвічуватися. Батист тому використовується в дорогих спальних комплектах, які не використовуються щодня.

Сатин або єгипетський хлопок виглядає просто розкішно схожий на гладкий шовк. І чим більше скручена нитка подвійного плетіння тим більше блиску і сяйва від тканини. Досить довговічна і надійна тканина, що пропускає повітря і не змінюється при великій кількості прань. Єдине, що тканина після великої кількості прань тьмяніє і ціна в порівнянні з іншими тканинами з бавовни на багато дорожче.

Тепла м’яка фланель найбільш підійде і зігріє в холодні, морозні і зимові вечори. Єдиний недолік при частому використанні, це покриття постільної білизни покривається катишкамі, а й втрачає свій привабливий первісний вигляд.