Розвиток ваших дітей.

Перші п’ять років життя дитини мають вирішальне значення для розвитку. Досвід який на бувають діти в ці роки допомагає формувати їх дорослі погляди. Найбільше, ваші відносини з вашою дитиною формуються в ці роки коли вона починає вчитися і розвиватися.
Розвиток це термін, використовуваний для опису змін у вашій дитині, а також його здатність дізнатися соціальну, емоційну поведінку, мислення і навички спілкування, в яких потребувати буде його життя. Всі ці області пов’язані між собою і кожна залежить від впливу інших. Також важливо і правильно батькам доглядати за дитиною, деколи контролювати її вагу особливо якщо це ще немовля.

Протягом перших п’яти років життя, мозок дитини розвивається все більше і швидше. Перші спроб вашої дитини – то, що вона бачить, чує, торкається, запахи і смаки – стимулюють її мозок, створюючи мільйони з’єднань. Це коли закладаються основи для її навчання, здоров’я і поведінки протягом усього життя. Так, що в цьому віці кожна дитина потребує стимулюючого середовища з великою кількістю різних видів діяльності, які дають її багато способів, щоб грати і вчитися, і багато шансів на практику щодо того, що вона дізнається.
Також відносини дитини між людьми є основою для розвитку дитини як шматочка великого соціального суспільства. Дитячі відносини впливають на всі напрямки і етапи її розвитку.
Це відбувається тому, що відносини є найбільш важливим досвідом в середовищі вашої дитини, тому, що вони вчать її як вести себе в світі навколо нього. Вони також формують її бачення про світ.

Через відносин, ваша дитина дізнається світ наскільки він є надійним і безпечним, хто її любить, кого її любити, що відбувається, коли вона плаче, сміється або грає – і багато іншого. Ваша дитина також вчиться бачити відносини між іншими людьми – наприклад, як ви будете вести себе по відношенню до свого партнера, і як ваш партнер поводиться по відношенню до вас. Це навчання є основою для розвитку спілкування дитини, поведінки, соціальних та інших навичок.

Найбільш важливі відносини вашої дитини з вами і іншими членами, в тому числі вихователями молодшого дошкільного віку, найкраще пізнаються через гру. А так же прийміть до уваги, що дитина росте і з часом її потреби і інтереси будуть змінюватися.