Стандарти сервісу і безпеки компанії LG Electronics.

Компанія LG Electronics (LG) отримала цілий ряд сертифікатів, які підтверджують якість продуктів LG. на свої продукти. Лабораторії таких авторитетних організацій, як Energy Star, EPEAT, Carbonfund.org підтверджують безпеку продуктів LG як для людини, так і для середовища навколо.

Саме система сертифікації техніки дає уявлення про безпеку продуктів для людини і навколишнього середовища. З року в рік такі сертифікати отримує компанія LG Electronics. Це означає, що вона повністю контролює не тільки якість матеріалів і всі етапи виробництва електроніки, але й розробляє технології, які забезпечують розумне споживання енергії під час експлуатації цих продуктів. На підтвердження цього достатньо назвати такі авторитетні сертифікати, як ЕРЕАТ та Energy Star, які були присуджені телевізорам LG CINEMA 3D Smart TV. Навіть виробництво флагманського смартфона LG Optimus G стало прикладом правильного використання зелених технологій. Матеріали, з яких він виготовлений, мінімально впливають на навколишнє середовище. Крім смартфона, цим сертифікатом також були відзначені OLED-телевізор, парова пральна машина LG з прямим приводом Inverter Direct Drive™ і технологія 6 Motion™, холодильник «Двері-в-двері» і монітор LG D2770P.
Безпека гарантується не тільки завдяки використанню екологічно чистих матеріалів. Нові технології також можуть зробити комфортнішим процес експлуатації продуктів. Так, при використанні сучасних моніторів знижується навантаження на зір користувача. Принципово новою в цьому відношенні є IPS-матриця, якою оснащені монітори компанії LG Electronics. Завдяки цій технології монітор передає природні кольори, що не перенапружують зір.

Комфорт і безпека будинку – гарантія благополуччя споживача. Щоб батьки були спокійні про безпеку дитини, компанія LG Electronics розробила піч LG Lightwave Charcoal зі спеціальним замком, який блокує дверцята мікрохвильовки. Ще одна важлива функція, якою оснащена побутова техніка LG, – це можливість стежити за роботою пристрою за допомогою смартфона. Зараз таким чином можна перевірити роботу пральної машини LG 6 MotionTM з функцією сушіння, а в недалекому майбутньому ця можливість буде доступна і в іншій побутовій техніці LG Electronics.

Комфорт і безпека будинку – гарантія благополуччя споживача. Щоб батьки були спокійні про безпеку дитини тому, що їх дитина не обпечеться про гарячу духовку компанія розробила піч LG Lightwave Charcoal зі спеціальним замком, який блокує дверку духовки., Який це запобіжить. Найчастіше Ще одна важлива функція, якою оснащена побутова техніка виробники знімають з себе відповідальність за перебіг пральних машин. Але компанія LG – це можливість стежити за роботою пристрою за допомогою смартфона. Зараз таким чином можна перевірити роботу пральної машини Electronics відповідає перед своїми покупцями за запобігання протікання, щоб виправдати довіру своїх покупців. для цього вона оснастила пральну машину LG 6 Motion з функцією сушіння, а в недалекому майбутньому це можливість буде доступна і в іншій побутовій техніці від LG Electronics. білизни можливістю відстежувати процес прання за допомогою смартфона.

Думати не лише в масштабах окремої родини, а й цілих регіонів – це стиль роботи компаній зі світовим ім’ям. Для цього потрібно перш за все враховувати потреби кожного регіону. Важливо сприяти і розвиткові локальних громад у рамках програм соціальної відповідальності, і адаптувати продукцію під потреби їх жителів. Розробляючи особливий холодильник для корейської національної страви кімчі чи збільшуючи лоток для яєць у холодильниках для країн СНД – LG демонструє прагнення бути корисною в кожному домі.

Не всі аспекти впливу техніки на людину можна відслідкувати на стадії виробництва і розробки. Інколи лише процес експлуатації продуктів може виявити їх імовірні недоліки. Розширені перевірки ще до того, як продукт потрапить до споживачів, дають можливість гарантувати безпеку користувачеві. Ба більше, спеціальні курси зі стандартів безпеки техніки LG покликані мінімізувати помилки робітників під час виробництва товарів.

Покупцю необхідна підтримка і допомога протягом усього терміну експлуатації продуктів. Щоб оптимізувати процес обслуговування техніки, компанія розробила систему мобільних сервісів LG Експрес-сервіс. Вони досить популярні як в усьому світі, так і в нашій країні, і їхня кількість постійно зростає.

Із плином часу техніка стає дедалі більш досконалою. Тому важко передбачити, які наслідки матиме її використання для користувача в майбутньому. Компанія LG Electronics вирішила цю проблему стратегічно, зробивши добробут користувачів одним із основних своїх пріоритетів. Орієнтована таким чином, вона забезпечує безпеку не лише сьогодні, а й встановлює нові стандарти технологій майбутнього.