Toyota Prius C – лімітована версія.

У порівнянні з великим братом, то Toyota Prius C мала помірний успіх, даних моделей було продано близько 40000 одиниць в минулому році. І тому для 2016 була представлена ​​нова серія, зазнавши досить значні естетичні зміни. На місці яскравої, гучної палітри Prius C, в новій інтерпретації є два варіанти чорного, і вони служать тільки як акцент.

Так само автомобілю оживили нижнє облицювання решітки і область нижче фар. По суті, це як автомобільна помада і тіні для повік, в той час як акцент на колір дзеркал, і кольорові смужки під вікнами скрасили профіль нової лімітованої серії. Чорний, 15-дюймові легкосплавні диски і спеціальне видання ідентифікаційних знаків унікалізіруют зовнішній вигляд.
Toyota Prius C Persona Series має обмежений випуск, тільки 1500 одиниць на пропозицію. Toyota зробила ряд дуже дрібних оновлень, на зразок тих, що є типовими рік до року, по всьому спектру Prius C, але все же якщо у вас є дитина то для неї варто придбати дитяче автокрісло.

TOYOTA PRIUS С – це найдоступніший гібридний автомобіль від Toyota, в той же час, це безпечний, економний, місткий, універсальний автомобіль який в гармонії з сьогоднішнім цифровим способом життя.

Toyota залишається світовим лідером з продажу гібридних моделей авто, пропонованих від загального обсягу продажів. З першого покоління Prius в 1997 році (2000 р в Сполучених Штатах), близько чотирьох мільйонів Prius було продано по всьому світу. Prius залишається світовим брендом прем’єр еко-автомобіля, і також грає важливу роль у встановленні довіри споживачів до гібридної технології.

Гібридна технологія Toyota інтегрує бензиновий двигун, електромотор з безступінчатою передачею в зборі, нікель-метал-гідридну батарею, блок управління потужністю (інвертор), перетворювач постійного струму, що підвищує перетворювач і гібридний комп’ютер управління. Гібридний комп’ютер управління регулює плавне застосування бензинового двигуна і електричної енергії в залежності від водіння вимог і обраного режиму приводу.

Такий високотехнологічний автомобіль, звичайно, оснащений аудіо та мультимедіа, щоб відповідати моді. Стандартний Entune Аудіо включає Entune мультимедійний комплект з 6.1-дюймовим сенсорним дисплеєм; AM / FM CD програвач (з MP3 / WMA можливістю відтворення); чотири колонки; допоміжне гніздо для навушників; USB-порт 2.0 з можливістю

підключення і управління iPod®; Розширено розпізнавання голосу і Bluetooth® для гучної телефонної можливісті, доступу до телефонної книги, потокової музики і Siri® Eyes Free.
Ця відмінна оновлена ​​модель надійшла в продаж у грудні 2015.