Тур трикутник з трьох індійських міст.

Зараз хочу представити вам тур який можна назвати трикутником з трьох індійських міст, які повною мірою відображають всі визначні пам’ятки Індії. Чудова панорама величних архітектурних творінь і цікаві традиції і багата культура та мистецтво. Мармурова симфонія в Тадж-Махал, імперська елегантність Нью-Делі, пишність міста Джайпуру з усіма пам’ятки і Хава-Махал відомий в області архітектурного дизайну.

Для тих хто часто подорожує важливим являеться вибів житла і якщо ваш вибір Крим то компанія «Навколо світу» рекомендує зняти житло в Щолкіне, де ви зможете вибрати житло якщо вам більш до душі наприклад Крим. Місто Щолкіне знаходиться на узбережжі прекрасного і теплого Азовського моря. Тут навколо унікальна природа, лікувальний клімат та відсутність великих натовпів туристів, тому це місце приваблює відпочиваючих з країн усього ближнього зарубіжжя. Враховуючи кількість охочих тут відпочити, необхідно також заздалегідь зняти і житло Щолкіно. Якщо ви вирішите зняти будинок в Щолкіно, то Ви гарантовано отримаєте найкращі умови, комфортабельні номери та можливість відпочивати всією сім’єю без будь яких перешкод.

Якщо вас манят далекі далі то читайте далі повний маршрут для так званного «золотого трикутника» Індії:
Першим ділом ви прилітаєте в Делі. Вас зустрічають в аеропорту і поселяють в готель. Вся друга половина дня в Нью-Делі призначена для огляду всіх пам’яток і можливо вам зустрінуться тут білі індійці яких можливо скоро занесуть до книги Рекордів Гінесса, далі повертаєтеся для ночівлі в готель. Делі – це столиця Індії і це місто має захоплюючу історію і унікальних людей.

Після ранкового сніданку, на другий день ви їздите цілий день по місту Делі, включаючи Червоний Форт, Кутб-Мінар, гробниці Хумаюна, Радж Гхат, Ворота Індії і Храм лотоса. Пізніше переїжджаєте в Агру. Прибувши на місце, сново поселяйтеся в готель, де будете ночувати. Агра досягла свого пишноти під правлінням імператора Акбара Великого.

На третій день ви відправляєтеся в Джайпур. Вранці обов’язково відвідайте всесвітньо всім відомий Форт Агри і Тадж-Махал. Після обіду у вас за планом відвідування за маршрутом Фатехпур Сікрі. Після прибуття в сам Джайпур ви зупиняєтеся в готелі на ніч. Відкрийте для себе прекрасні твори майстрів в інших архітектурних чудеса в Агрі. Тадж-Махал є сльозою на обличчі вічності – як описано знаменитим лауреатом Нобелівської премії Рабіндраната Тагора і символізує вічну любов, яка заморожена в білому мармурі. Сьогодні, Фатехпур Сікрі є пустельним і фантомним містом. Але внутрішня цитадель бездоганно зберігається. Найпрекрасніші пам’ятники в цій галузі є Диван-і-Ам, Диван-і – Хас, Панч Махал, могила святого шейха Саліма Чішті, і Джама Масджид.

Після сніданку на четвертий день ви відвідуєте форт Амер. Поїздка на слоні покаже вам цей історичний форт в кращому вигляді. Оглядова цікава екскурсія по всьому місту також включає в себе огляд Міського палацу, де дуже велика територія, розділена на ряд садів, дворів і будівель. Частина палацу є сьогодні музеєм, який розташований в три крила. Частина палацу і раніше будинок колишнього махараджі Джайпуру. Також в екскурсії включено відвідування знаменитої обсерваторії Джантар Мантар. Джайпур є, як часто його називають «рожеве місто Індії» і відомий своїми майстрами та спеціалістами в області обробки дорогоцінних каменів, своїми гранатами і рубінами. На п’ятий день екскурсії ви можете самі вибрати свій маршрут і на шостий день ви повертаєтеся додому.