чистящі засоби

Універсальні чистящі засоби.

Чистячі універсальні засоби продаються в різних формах. Вони пропонуються у вигляді порошків, які можуть бути розчинені і у вигляді рідин, які можуть бути ослаблені або використані на повну силу. Новітні порошки та рідини які пропонуються на ринку в основному є концентрованими продуктами. Рідини також доступні у вигляді спреїв тригерних, в аерозольних балонах або в насосних, які приводяться в дію від натискання на клапан на пляшці.
Чистячі сучасні засоби можуть також містити антимікробні засоби для дезінфекції. Такі продукти будуть вказувати на етикетці, що вони «вбивають мікробів» або «дезінфікують» і регулюються та затверджуються Міністерством охорони здоров’я.

Порошкоподібні або рідкі миючі засоби, змішані з водою, найчастіше використовуються на досить великих змиваються поверхнях, такі як підлоги, стіни, стільниці та виріби з дерева, де скупчення бруду є відносно однорідним. Для сильного забруднення, можуть більш концентровані розчини бути приготовлені. Рідини також можуть бути використані в повну силу.

Основні інгредієнти в неабразивних очисниках поверхнево-активні речовини та со – ПАР. Присутність поверхнево-активної речовини є помітною появою піни, особливо в розбавлених водних розчинах. Універсальні чистячі засоби, як правило виробляють тільки помірну кількість піни, що робить полоскання легше.
Так як більшість очищувачів універсальних найкраще працюють в лужних умовах, вони часто містять лужну буферну сіль, таку як карбонат натрію. Карбонат натрію може також функціонувати як зі – ПАР.

Ці очисники можуть також містити інші інгредієнти, такі як аміак, соснове масло і органічні розчинники, такі як етанол або ізопропанол.

Чистка спреєм призначена для використання на невеликих миючих областях. Наприклад, на забруднених стінах навколо перемикача, хромованих труб, приладів і варильних поверхонь. Подібно розбавляють засоби для чищення, спреї сформульовані з поверхнево-активними речовинами і низьким рівнем со – ПАР. Найбільш містять органічні розчинники.

Комбінація поверхнево-активної речовини і розчинника робить такі продукти особливо ефективними на жирних забрудненнях.