В'язані речі - це модно!

В’язані речі – це модно!

Мода на в’язані гачком або спицями речі зараз дуже актуальна. В’язаний одяг ручної роботи завжди користувався попитом. Сьогодні ж в’язані речі можна побачити в колекціях у відомих модельєрів і дизайнерів. В’язаний одяг став настільки популярним, що ми вже не поділяємо його на шапки, шарфи, кардигани, светри, маєчки та платтячка. Зараз у кожної жінки, а іноді і в чоловіка в гардеробі можна знайти модний в’язаний одяг. Сьогодні в тренді речі пов’язані крупною в’язкою.

Дитячий гардероб, загалом, важко уявити без в’язаних речей. Пов’язані бабусею, або під замовлення, шкарпеточки, шарфики і шапочки, кофтинки та жилеточка, платтячка і спіднички зроблять вашого малюка модником від Кутюр’є. Ці в’язані речі можуть бути повністю індивідуальні і неповторні.

В’язане плаття гачком з окремими квітковими мотивами не залишать нікого байдужими до вашої особистості. Конкретно така сукня у фіолетових тонах – писк моди на літо 2020. У теплу, але похмуру погоду будуть актуальні в’язані болеро, в’язані шалі та в’язані жилетки – тепло і красиво.

Тому гардероб реальних модниць в 2020 році неодмінно зобов’язаний збагатитися в’язаними речами. В’язаний одяг відображає особливість людини, його розташування та вроджений внутрішній світ.

Як ми писали вище, в більшості випадків в’язані речі ексклюзивні. І тим більше ексклюзивними вони стануть, якщо вони пов’язані під замовлення або власними руками. Носити речі, які ви зробили самі, зв’язали самі набагато приємніші, ніж носити одяг китайського виробництва.