regfkmybr

Як вибрати і купити модний купальник?

І хоча літо і сонце залишилися позаду, забувати про прийдешню відпустку не слід. Зима і весна – відмінний час для того, щоб підготуватися до нового пляжного сезону. Тим більше, що в цей час купити купальники можна відносно недорого.

І вже в майбутньому році Ви підете на пляж у всеозброєнні. А може і раніше – адже зустріч Нового року на південних морях – сьогодні досить поширена практика.

Основні тенденції пляжної моди наступного року були представлені провідними модельєрами в рамках Тижня Високої Моди в Майамі. І вона явно позначила, що в моду повертаються купальники в ретро-стилі – моделі, в яких шкіра жінки максимально закрита тканиною. Модні рішення 70-80-хх років будуть популярні і в наступному пляжному сезоні, тому робіть вибір з урахуванням цього тренда.

Що стосується кольорів, то максимально стильними будуть все ті ж ретро-рішення з монохромного або класичного чорно-білого забарвленням. Причому, тенденція збережеться протягом як мінімум кількох найближчих років. Так що, якщо Ви не знаєте, купальники якого кольору в моді – зробіть перевірений вибір і будьте впевнені – Ви в тренді!

Багато жінок погодяться – стильний і модний купальник – це одне, а ось той, що подобається чоловікам – дещо інше. Адже чоловіки далеко не завжди розбираються в моді. Втім, модельєри подбали і про це, представивши величезну кількість відкритих яскравих моделей для активних жінок. Спорт-шик – ще один тренд пляжного сезону. В цьому напрямку більшість дизайнерів вирішили відійти від будь-яких рамок. У моді яскраві кольори і рослинні принти. Тому сміливо вибирайте все, що Вам до душі: червоні, смарагдові і блакитні відтінки, контрастні поєднання, виразні малюнки. Але пам’ятайте – для сміливих колірних рішень треба мати гарну, ідеальну фігуру. З іншого боку рослинні малюнки дозволять приховати її недоліки, додавши опуклостей там, де у Вас їх від природи немає.