парфум

Як вибрати підходящий парфум дівчатам.

Ви дивилися картину «Запах жінки», за участю великого американського актора Аль Пачіно? Коли жінка смачно пахне, то чоловік це цінує більше ніж зовнішність. Які воліє аромати жінка з великої літери цього слова?

По-перше неприємне поєднання запахів може виходити від вас, якщо нехтувати щоденним прийняттям ванни, та й душ буде тільки корисний.

По-друге, так само не задіюйте кілька ароматів враз. Не треба бризкати на себе занадто багато духами. Можна нанести на себе пару «пшиків», якщо у вас туалетна вода і райдужний аромат вам буде забезпечений. При стійкому парфумі можна нанести декілька крапель на себе і цього вистачить.

Застосовуючи денний парфум, задійте засоби для тіла без запаху, щоб вони не змішувалися.

Підбираючи вечірній аромат, пам’ятаєте спочатку треба вивітрити одяг, якщо на них залишився аромат з іншого відтінку, а потім вже душитися іншими.

Запам’ятайте, тютюн з духами не поєднується. Тому якщо ви щохвилини курите, то відмовтеся від духів, щоб від вас не виходив неприємний запах.

Як же визначити, куди краще бризкати духами? Це ті місця, які зберігають аромати – улоговинка на грудях, мочки вух і зап’ястя.

Якщо ви не можете визначитися з запахом, який підходить для вас, зверніться до жіночого журналу. Там ви знайдете статті, які вам допоможуть.

На смак і колір товаришів немає, так говорить російська приказка, і щодо запахів це вірно. Вам може підійти квітковий аромат, може і цитрусовий, але який саме вибирайте тільки самі. Навіть якщо ви економите, то на духи робити витратити досить пристойно. Недорогі, світові духи викликають підозри, тому відмовтеся від них.

Перед нами в магазині часто постає питання «що вибрати» так от краще взяти духи, а не нове плаття.

Хочете якісні парфуми, а не підробку, то придбайте його краще в магазині з елітним парфумом. Якщо ви виявили вади, то попросіть поміняти духи або виберіть інші. За стандартом духи повинні бути упаковані в коробку з рівними краями, без перекосів. В парфума перевіряйте всі його складові (упаковка, пульверизатор і флакон). Все має бути якісне.
Запам’ятайте, чим довше ви чекаєте, коли розкриється аромат, тим більше вірогідність підібрати потрібні для вас парфуми. Пробники найкраще нюхати вдома, коли аромат вже повністю розкриється і ви відчуєте стійкий аромат, який протримається близько 5:00.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *