велосипед дитині

Як вибрати велосипед для дитини?

Будь-який з нас не забуде напевне ніколи, як у молодості обожнював присісти на велик і кулею помчати підпорядковуючи дорогу і вибоїни, відчуваючи при цьому емоції безумовного щастя і гордині за свої, нехай малі, проте перемоги. Тому, коли ваш малюк попросить придбати велосипед, ви не відмовите йому в цьому.

На чому слід заточити інтерес?

У першу черговість огляньте всі вузли злиття і якості збірки. Від цього багато в чому залежить збереження вашого малюка при їзді. Здобувайте моделі з дюралевої рами, так як вони набагато легшими є. Малюк зобов’язаний, сидячи на ровері, дотягуватися ногами по землі і ставати ними на всю стопу. Зверніть свій погляд на віддалення перет рамою і промежиною малюка – воно зобов’язане існувати не найменш 10 см.

При придбанню велосипеда триколісної моделі обирайте модель із сидінням, що має форму стільчика із спинкою. Подивіться на педалі. Вони зобов’язані крутитися просто, щоб малятко мігло з ними впоратися. Посадіть малюка на його велик і попросіть його спустити на землю свої ноги. Він повинен ногами вільно діставати до землі. Ви повинні переконатися чи підходить велосипед зростанню малюка. Переконайтеся, комфортно малюкові всідатися на велик і злазити з нього, не перешкоджає йому щось.

При виборі двоколісного велосипеда звертайте інтерес на гальмівну систему. Малій дитині не потрібно хапати великий з ручним гальмом, так як він може не впоратися з перевантаженням. Бічні коліщата вбережуть малюка від даремних падінь і посприяють навчанні їзди на ровері. Для більшої захищеності обирайте моделі з обмежувачами повороту керма, прикритою кришкою ланцюга.

Ще необхідно подивитися з якого матеріалу зроблені педалі. Жаданішим тут застопоритися на залізних педалях, так-як вони відносяться до категорії найбільш високоякісних. Не варто обирати великий з масою можливостей, якщо ваш малюк ще не може ними скористатися і не знає їх призначення. Це тільки підвищить вартість велика, однак не доставить корисності для нього.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *