клатч

Жіночі клатчі.

Світ жіночих аксесуарів вражає яскравими фарбами, авангардними і елегантними формами, вишуканими новинками – часом знайомство з модними тенденціями відкриває багато нового. На питання ж: як же називається маленька жіноча сумочка, відповість навіть наймолодша модниця. Все ж клатч – не великий аксесуар для невеликої кількості найнеобхідніших речей – улюблений жіночий аксесуар протягом багатьох сезонів.
Спочатку він призначався для вечірнього виходу – в театр або на світський вечір, насправді це був великий елегантний гаманець. У класичній моделі немає ручок і ремінця, його носять, обхопивши долонею або під пахвою. В даний час даний аксесуар – не обов’язково плоский прямокутник, він може мати форму маленького тубуса, бути круглим або складним, мати ручки-ланцюжка або тоненькі ремінці.

Це вже не тільки вечірній елемент гардероба, але також хороша деталь повсякденного одягу будь-якого стилю (крім спортивного) або ділового костюма. Він став більше в розмірах, хоча і мініатюрні моделі, як і раніше, залишаються популярними, до речі його також можна носити під жіночі джинси. Дуже часто в такий аксесуар поміщаються електронний планшет, візитниця, не дуже велика косметичка.

Виготовляють клатчі з натуральної шкіри, замші, атласу, якісного шкірозамінника, прозорого пластика і в тому числі дорогоцінних металів, а для обробки використовують бісер, стрази, паєтки, металеву фурнітуру, кристали, аплікацію, бахрому, хутро та інші матеріали. Тут закладено величезний потенціал для вираження індивідуальності.
Є деякі різновиди цих аксесуарів.

Сумка для конвертів.

По-іншому – конверт або папка. У такій сумочці зручно носити папери, документи, планшет, і він дуже добре підходить до поряд в діловому стилі. До речі, ця модель популярна в модних показах нового сезону. Її легко розпізнати по суворої прямокутної формі конверта, де в першу чергу присутній верхній трикутний клапан, але його може і не бути. Аксесуари без клапана в даний час в моді. Головне – не намагатися помістити в цю плоску сумочку-клатч велику кількість речей, інакше від елегантності не залишиться і сліду.

Складаний клатч.

Подібна модель не раз виручить Вас, коли буде потрібно розмістити в аксесуарі більше речей, ніж зазвичай.

Мінодьер.

Справжній витвір мистецтва. Форма маленької скриньки, скриньки або коробочки утримується щільним каркасом. Аксесуар містить багатий декор – камені, намистини, стрази. Він дуже добре підходить для театру, важливих вечірніх прийомів.

Ридикюль.

Це слово в перекладі з французької мови означає «смішний», а з латині – «сіточка». Назва походить в 18-м столітті і відносилося воно до жіночій сумочці м’якої форми у вигляді кисета на шовковому шнурі або ланцюжку, красиво оформленої вишивкою, бісером, стразами. Сучасний ридикюль, насправді, є різновидом клатча в його самому ніжному, мініатюрному, романтичному варіанті.