одяг

Жіночий верхній одяг, особливості вибору.

Безперечно, кожна пора року по-своєму прекрасно і у кожного є свої плюси, але крім них є і мінуси. Одним з головних мінусів в мінливості нашої погоди для жінок стає складність з вибором і покупкою верхнього одягу. Раз в два, максимум на три роки, кожна жінка замислюється про те, в чому ходити взимку. Виникає непросте завдання – що купити. І тоді доводиться непросто. Зимовий одяг для жінок на ринку представлена ​​наступними основними варіантами: ;утеплені жіночі джинси, зимове пальто, дублянка, пуховик і, звичайно ж, шуба. Почнемо, мабуть, з практичності кожного виробу, порівнявши їх один з одним.

Найголовніше взимку, як відомо, не замерзнути. Тому вашої уваги гідний увесь жіноча верхній одяг , який можна купити оптом від українського виробника за винятком дублянок. Шуба, завдяки своїм властивостям, зігріє навіть в найлютіший мороз. Пуховик може цілком не поступитися шубі, але тільки за умови, що він достатньої якості – зшитий на совість, з використанням хорошого наповнювача, придатного для наших зим. Пальто теж вельми тепле і не дасть вам замерзнути завдяки утепленій підкладці. Дублянки ж, як показує практика, набагато менш ефективні при сильному морозі. Мешканки південних регіонів цілком можуть рятуватися ними, але для жінок, що живуть в північних районах країни, цей варіант не стане гідною альтернативою.

Хоча зими  і холодні, все ж буває і дощ – прям серед зими. І ніяк від такого явища не застрахуєшся, а ось підготуватися – цілком можливо. Тут вас врятують все вироби, крім шуби і пальто, зрозуміло. Взагалі, мокра шуба – видовище негарне, тому краще власницям такої верхнього одягу не виходити з дому, поки не стане сухіше. Благо, як правило, це недовго. Зимове пальто – це теж одяг, яка боїться води, тому від дощу вас врятувати не зможе. Дублянки просочують спеціальним розчином, який дозволяє їм не пропускати вологу через себе, хоча виглядають вони теж не дуже красиво, коли намокнуть. Пуховики в такій ситуації – кращий варіант, тому що при їх виготовленні використовують водонепроникну тканину.
Також дуже важлива вага виробу. Якщо пухові куртки і шуби можуть бути цілком легкими, то пальто і дублянки залишаються дуже важкими і не завжди зручними.

Жіночий верхній одяг – дороге задоволення, тому важливу роль відіграє його ціна. Тут все просто – найдорожчими на ринку по праву вважаються шуби та дублянки. Вони виконані з дорогих матеріалів, із застосуванням дорогого устаткування. Кожна шубка є в своєму роді ексклюзивною річчю. Зимове пальто – набагато більш доступне задоволення, хоча подібні вироби від шанованих виробників можуть також здивувати вас своїми високими цінами. Але, в цілому, їх рівень досить середній. Що стосується пуховиків, ціна – це їх явна перевагу. Завдяки використанню недорогих штучних матеріалів, ціни на пухові куртки в рази (іноді в десятки разів) нижче своїх конкурентів.

Але не варто забувати про те, що кожна жінка хоче відчувати себе самою «дорогою» у всіх сенсах цього слова. Ось тут-то і вириваються вперед які бояться вологи, а головне, неймовірно дорогі шубки. Чоловіки охоче роблять такі дорогі подарунки коханим жінкам. Звичайно, що там говорити, красу дорогої шуби не порівняти з навіть найрозкішнішої пуховою курткою. Тому шуби і раніше залишаються актуальними і дуже популярними. Дублянки на тлі шуб, звичайно, тьмяніють, але все ж перевершують куртки і зимові пальта.