Жити як французи і перебувати у відмінній фізичній формі.

Жити як французи і перебувати у відмінній фізичній формі.

Як французьким дівчатам так пощастило? Це мало того, що вони говорять про сексуальні акцентах, проводять своє життя в найромантичніших містах, і всі модні дизайнери у них на порозі. До того ж, вони користуються багатющої кухнею на землі, запиваючи все це вишуканим шампанським, викуривши сигарету чи десять – і все ще залишаються стрункими, ведучи довге життя?
У чому секрет, як деякі французькі люди можуть поїсти в чотири рази більше високо калорійних продуктів, масла, сала і т.д., ніж їхні американські колеги, але при цьому в два з половиною рази менше в них шансів померти від серцево-судинних захворювань. Це як би французький парадокс, висновок один не все погане є погане, головне знати міру, і підмішувати до цього трохи і чогось хорошого, і все буде в порядку.

Якщо порівняти харчування француза і американця, то з’ясується – що американці споживають близько десяти разів більше цукру й солі, ніж їхні французькі друзі, а причиною є любов до фаст-фуду. Характерно ще те, що французи найбільші споживачі мінеральної води (на душу), в порівнянні з іншими країнами, і ми всі знаємо, як важлива вода в управлінні ваги і загального стану організму. І це значний плюс французам.

На користь французам також йде те, що вони багато вживають червоного вина. У свою чергу червоне вино володіє цілющими властивостями маючи у своєму складі флавоноїди, які містяться в деяких фруктах і овочах. Флавоноїди є потужними антиоксидантами, які допомагають захистити організм від хвороб серця і навіть раку.

Але все ж таки алкоголь шкідливий, тому вино можна замінити червоним виноградом, яким і славиться Франція.
Рух – це те що постійно нас приводить в гарну форму, а французи дуже рухливі, вони ходять скрізь, парки, атракціони, ринки, кафе, бари, нічні ресторани, вони не засиджуються днями за комп’ютером або телевізором і це напевно більше всього знищує зайві калорії .

Головне знати всьому міру і тоді здоров’я і гарний настрій не покине вас.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *